Červen 2012

Můj nový kořist

24. června 2012 v 16:49 | Artemida


No, možná vás zajímalo, jaký jsem si koupila obraz. Řeknu vám, že v poslední době jsem prohlížela obrazy na internetu a viděla jsem velmi podobný tomu, který mám! Můj obrázek ukazuje ženu ležící na pláži. Žena je v polovině pokryta ručníkem. Pod ním je nahá. Vedle létá různý hmyz. Žena se dívána moře. Na moři ve vzdálenosti - velká loď. Vedle taky roste hustá vegetace. Obraz, který uvádím, je trochu jiný než můj, ale tento taky se mi líbí. :)

Nástěnné dekorace

18. června 2012 v 16:41 | Artemida

Ahoj! :) Nedávno jsem představila zajímavý nápad na zdobení oken.V mém domě u oken už tyto dekorace visí. Musím se přiznat, že to byl skvělý nápad. V kuchyni u okna jsem pověsila malé a barevné vitráže. Efekt je úžasný! :) Doporučuji všem.

Když jsem dneska šla ulicí, viděla jsem galerii obrazů. Byla to exkluzivní galerie. Přes toto, vešla jsem dovnitř. A uprostřed různé divy! Krásné reprodukce, barevné koláže, abstraktní obrazy atd. Nevěděla jsem, kam se dívat. Všechno bylo úžasné. Bohužel, většinu obrázků nemohu dovolit. Škoda... :( Ale jsou i levnější galerie, např. někde jinde nebo někde na webu. Po návratu domů jsem se podívala na internet. A zde jsem našla taky spoustu zajímavých návrhů. Níže prezentuji obraz, který mě moc zajímal.

Líbí se mi moderní interiér. Podle mého názoru, ideální v tomto případě samozřejmě moderní obrazy. Ačkoliv mnoho lidí rádi spojují tradici s moderností. Toto řešení je také hit. Vzhledem k tomu, proč nespojovat protiklady? ;) Ale já budu se držet harmonie stylů. Moderní obrazy jsou nyní velmi módní. Viděla jsem je taky doma mých známých. Prezentují se skvěle. Který z těchto obrazů bych pověsila ve svém vlastním domě? Myslím, že určitě nějaký abstraktní obraz nebo barevný koláž. Zbývá ještě volba techniky malování obrazu. Líbí se mi ručně malované obrazy na plátně. Navíc, pěkné jsou taky tištěné obrázky. Přesto víme, že ručně vyráběné dekorace jsou vždy dražší. Někdy však není poznat rozdíl mezi oběma technikami. To vyžaduje dokonalost, aby taky tištěné obrazy vypadaly příznivě. :) Takže hned poběžím do galerie koupit si malý moderní obrázek. :D Čau!